Op 15 februari 2025 hadden we de eer om een interactieve motivatiedag te organiseren voor de kinderen uit de kinderhuizen in Nickerie. En wat een feest was het!
De energie en vreugde van de kinderen waren overweldigend. Ze hebben geleerd, gelachen, zich geuit over verschillende onderwerpen, gedanst en vooral een mooie dag gehad. Het was hartverwarmend om te zien hoe open en enthousiast iedereen was!
Deze dag was niet alleen leuk, maar vooral waardevol. We hebben de kinderen bewust(er) kunnen maken van hun eigen waarde en dromen. Want iedereen heeft de kans om het beste uit zichzelf te halen!
Een speciale dank aan de kinderhuizen, facilitators en vrijwilligers voor hun aanwezigheid en bijdrage aan deze onvergetelijke dag. Jullie hebben het tot een succes gemaakt!
We kijken uit naar de volgende keer dat we onze kinderen weer mogen inspireren!